Zahradní krby Hrdina

ZAHRADNÍ KRBY HRDINA

Zahradni krby Hrdina inspiraci hledame v prirodeZahradní krby z přírodního kamene navrhujeme a stavíme při dodržování tradičních konstrukčních postupů, které se nemění již tisíce let. Použitím přírodního, vysoce odolného kamene se velmi odlišujeme od ostatních firem a dodavatelů krbů vyrobených z betonových odlitků. Naše řemeslo se nám stalo vášní a vnímáme to jako životní styl a vždy usilujeme o rovnováhu kvalitního návrhu a technické vyspělosti našich výrobků. Vždy nám záleží na tom, aby zážitkem nebylo pouze grilování, ale i samotný pobyt ve Vašem relaxačním prostoru - v náručí zeleně Vaší zahrady.

Výsledkem vzájemné komunikace s klientem, ( který se vždy spolupodílí na návrhu ) jsou originální díla z Labského pískovce, který se nám nejlépe osvědčil. Tato díla jsou budována s úctou k tradičnímu kamenickému řemeslu, technikami starých mistrů.

Přibližně 50% naší práce vychází z osobního doporučení, a proto zachování naší pověsti, je nanejvýš důležité. Dobré jméno firmy Hrdina & Zahradní krby považujeme za náš nejcennější majetek, který se snažíme každou novou zakázkou ještě více zhodnotit.