Zahradní krby Hrdina

Koncepce našich krbů

Naše krby sledují svojí koncepcí dvě hlavní linie: funkční a estetickou

Zahradní krby jsou po funkční stránce navrženy s ohledem na snadné ovládání. „První zapálení" je oficiálním předání dokončeného díla a prověřením jeho plné funkčnosti. Předvedeme vám, že váš nový zahradní krb funguje, stejně jako všechny jeho doplňky, a jak je jeho obsluha snadná. Navíc vás zaškolíme do postupů přípravy jednodušších pokrmů, abyste se i jako laik mohl okamžitě blýsknout grilovanými chuťovkami. Váš další „profesní" růst potom závisí zcela na vašem zanícení pro tuto zábavu.

Estetická hodnota je dána použitím kamene jako základního materiálu. Používáme pravý přírodní pískovec, se kterým máme dlouholeté zkušenosti. Fyzikální vlastnosti tohoto pískovce s vysokým obsahem křemičitého pojiva umožňují odolat povětrnostním vlivům bez jakékoliv impregnace. Pro tyto výjimečné vlastnosti byl tento tento druh pískovce použit nejen na opravu Karlova Mostu, ale i na další historické stavby.

U přírodního kamene se obě hlavní linie naší koncepce zahradních krbů spojují – kvalitní hlavní materiál, trvale zabezpečující funkčnost krbu, má také vysokou estetickou úroveň. Málokdy se obě tato kritéria podaří tak zdařile splnit současně. Váš krb, který vám, vaší rodině i přátelům přinese mnohé nezapomenutelné chvíle, vytváří i nepřehlédnutelnou okrasu zahrady.

Z pískovce vyrábíme i řadu doplňků např. fontány, okrasné kameny, dlažby, ploty atd. Dbáme, aby vzhledově navazovaly na naše kamenné krby i celé kuchyně. Můžete si proto v budoucnosti váš krb dál rozšířit o uvedené doplňky a tak si zahradu ještě více zkrášlit. S výrobou a navrhováním zahradních krbů a vůbec s prací s kamenem máme zkušenosti přes 12 let a neustále se zdokonalujeme a vyvíjíme. Kámen zpracováváme výhradně ruční kamenickou techniku.

Všechny naše kamenné výrobky jsou originály, navržené naším výtvarníkem v souladu s přáními a požadavky zákazníka.