Číst dál: Zážitková gastronomieZážitková - kamenná gastronomie..

..je moderním termínem, popisujícím příjemné okamžiky strávené nad přípravou a konzumací dobrého jídla uprostřed zelené zahrady a v krásném prostředí kamenné kuchyně.

Naše firma staví krby, udírny, pece a celé kuchyně z přírodního kamene, která takové okamžiky nejen umožňují, ale povyšují je na neobyčejný zážitek. Rádi za Vámi přijedeme a navrhneme projekt přímo na míru.

Vlastníte objekt, ve kterém se pořádají společenské a sportovní akce a setkání nebo slouží k ubytování? Chcete Vašim klientům nabídnout něco navíc? Kamenné krby a kuchyně pozvednou úroveň Vaší restaurace, penzionu, golfového hřiště, chaty, sportovního areálu, hotelu, outdoorové agentury a dalších míst!

Číst dál: Zážitková gastronomie

Číst dál: Zahradní kuchyně OrientkaZahradní kuchyně Orientka

V následujícím článku je popsán proces vzniku nádherné kuchyně Orientka, navrženou a postavenou pro společnost STAN a krásnou vizi této společnosti.

Číst dál: Zahradní kuchyně Orientka

Číst dál: Putting Golf ÚžiceSpolečnost Putting Golf Úžice

Putting Golf Úžice provozuje 36-ti jamkové golfové hřiště, normované pro mezinárodní turnaje

Číst dál: Putting Golf Úžice

Číst dál: Zelené údolí v úžicíchZelené údolí v Úžicích

Bašta v Zeleném údolí v Úžicích je objekt, kde se konají svatby a další společenské události, pouze na objednávku. Jedná se o stylovou kameno-dřevěnou stavbu, dokončenou a uvedenou do provozu roku 2005.
 

Číst dál: Zelené údolí v úžicích