Zahradni kuchyne pro firmySpolečnost Putting Golf Úžice

Putting Golf Úžice provozuje 36-ti jamkové golfové hřiště, normované pro mezinárodní turnaje

Toto hřiště je první ve střední evropě, obdobná hřiště jsou pouze ve Skandinávii a na Britských ostrovech. Putting golf je variantou minigolfu, hraje se zde na umělé trávě a bez obrubníků. Styl je blízký klasickému golfu bez odpaliště. Patuje se na jamce až 25x4m.

Zrození nápadu

Majitel chtěl rozšířit areál o něco výjimečného a vytvořit zázemí pro společenská setkání hráčů golfu a jejich přátel při turnajích 

Filosofie firmy Putting golf Úžice

Vytvořit místo k pořádání společenských akcí s důrazem na kvalitu pohostinství a originální prostředí. Cílem je nabídnout návštěvníkům areálu nadstandardní služby v takovém prostředí, ze kterého budou odcházet domů s pocitem příjemně strávené chvíle a jistým kulinářským zážitkem.

Příprava projektu a zadání

Průběh příprav a specifikace zadání proběhl klasicky na základě osobních schůzek, obhlédnutí místa výstavby a vyjasnění nákresů kamenné kuchyně. Klient zdůraznil požadavky na vytvoření místa, které bude využíváno zejména při větších společenských akcích.

Realizace

Vzhledem k předem stanovenému termínu dokončení, který byl dán datem slavnostního otevření za účasti čtyřnásobné mistryně světa v adventure golfu Olivie Prokopové a několika desítek pozvaných hostů, se čas na realizaci zúžil z původně plánovaných 5 týdnů na 3 týdny. I přes to jsme dílo předali včas k plné spokojenosti majitele. Tesařské práce dodala místní firma. 

Naplnění očekávání

Zahradní kuchyně slouží svému účelu a majitel se rozhodl pokračovat ve spolupráci s firmou Hrdina - vybudováním zážitkové kuchyně, jejíž součástí bude venkovní terasa o rozloze 80m2. Zde se budou pořádat taneční country večery, rožnění selat a v kamenné peci bude možnost upéct vlastní chléb.

Na rozdíl od běžných restaurací , kde návštěvníci ochutnávají delikatesy vždy uvnitř na nějakém specifickém místě, nabízí zahradní kamenná kuchyně kromě vynikajících pokrmů připravovaných na ohni hlavně zážitek z kamenného prostředí, atmosféry , uprostřed zahrady. si přímo na golfu ogrilovat steak, vyudit předuzené kuře, nebo fantasticky připravit zeleninu. Tato ojedinělá gastronomická událost umožňuje komukoliv, kdo má zájem o kamennou gastronomii, navštívit toto golfové hřiště .