Zazitkova gastronomie pro firmy 01Zelené údolí v Úžicích

Bašta v Zeleném údolí v Úžicích je objekt, kde se konají svatby a další společenské události, pouze na objednávku. Jedná se o stylovou kameno-dřevěnou stavbu, dokončenou a uvedenou do provozu roku 2005.
 

Zrození nápadu

Klient nás oslovil v roce 2005 s požadavkem na návrh a výstavbu kamenné kuchyně uvnitř Bašty, která je postavená pouze z kamene a hrubě opracovaných tesařských prvků. Kuchyně s kamennou pecí měla sloužit pro grilování selat, vaření kotelíkového guláše, upečení chleba a pizzy a přípravu dalších pokrmů pro účastníky akcí pořádaných na Baště.

Filosofie firmy

Nabídnout servis "Vše na jednom místě" pro zájemce o uspořádání společenských akcí, jako jsou svatby, svatební hostiny, firemní akce, školení, večírky, oslavy a další, s naprosto unikátním zážitkem z gastronomie v kamenné kuchyni.

Příprava projektu a zadání

Dle předaných požadavků byl vytvořen návrh krbu, pece a grilu s jedním společným masivním komínem z kamene.Součástí zadání byl i kamenný stůl s masivní deskou, 4m dlouhou. Kámen byl použit dokonce i na výstavbu baru.

Realizace

Zazitkova gastronomie pro firmyNejvětší výzvou, nikoli však překážkou, pro nás bylo vytvořit odpovídajícím způsobem nadimenzovaný komín pro tuto multifunkční kamennou kuchyň. Realizace proběhla podle plánu a ke spokojenosti zákazníka, se kterým jsme spolupracovali i na dalších projektech.

 

Naplnění očekávání

Bašta je i bez výrazné a finančně nákladné mediální podpory téměř plně vytížena, čímž se majiteli potvrdila životaschopnost jeho podnikatelského záměru. Důkazem o vysoké oblibě tohoto místa je fakt, že objednávka na uspořádání společenské akce přišla i z Anglie - ze země v tomto ohledu nepochybně velkých puritánů  .