zážitková - kamenná gastronomieZážitková - kamenná gastronomie..

..je moderním termínem, popisujícím příjemné okamžiky strávené nad přípravou a konzumací dobrého jídla uprostřed zelené zahrady a v krásném prostředí kamenné kuchyně.

Naše firma staví krby, udírny, pece a celé kuchyně z přírodního kamene, která takové okamžiky nejen umožňují, ale povyšují je na neobyčejný zážitek. Rádi za Vámi přijedeme a navrhneme projekt přímo na míru.

Vlastníte objekt, ve kterém se pořádají společenské a sportovní akce a setkání nebo slouží k ubytování? Chcete Vašim klientům nabídnout něco navíc? Kamenné krby a kuchyně pozvednou úroveň Vaší restaurace, penzionu, golfového hřiště, chaty, sportovního areálu, hotelu, outdoorové agentury a dalších míst!

Vytvoříme prostředí pro lidi, kteří se nespokojí jen s obyčejným jídlem - touží po prožitku a kteří rádi tráví čas s přáteli v příjemném prostředí. Vybudováním zahradní kuchyně ve Vašem podniku zvýšíte jeho potenciál a posílíte v boji o zákazníky a v jejich udržení.

Naše výrobky z kamene zapadají do nejvyšší formy zážitkové gastronomie, prolíná se zde vnímání všech smyslů s atmosférou místa.

Zážitková gastronomie nezná omezení a záleží pouze na vás a Vašich zkušenostech, jak velkým žážitkem oslovíte své přátelé nebo rodinu. Naplnit všechny smysly požitkem z pokrmu, z prostředí a z vaší dovednosti je umění i dar pro všechny zúčastněné.

Prostředí z kamene, která navrhujeme pro zážitkovou gastronomii, je nezapomenutelné a jedinečné.